about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

1 - 1
Welsh National League - Premier Division
2018

Penycae FC vs Coedpoeth United FC

1 - 2
Welsh National League - Premier Division
2018

Brickfield Rangers FC vs Penycae FC

3 - 1
Welsh National League - Reserves Division
2018

Ruthin Town FC vs CPD Corwen FC

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Buckley Town28213483226166
2Brickfield Rangers28196378304863
3Mold Alex28152116457747
4Llanuwchllyn281431156461045
5Saltney Town28125115654241
6Lex XI28117105750740
news

The Latest News

gallery

the best players

next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds